Resultat 2018

Torsdag d. 6 december
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Karsten Nielsen 3550 1950 1850 7350
Bent Pedersen 4050 800 1550 6400
Marni Zachariassen 1350 3400 1600 6350
Oddvør Kollstein 2100 2550 900 5550
Arne Christensen 1600 2050 1750 5400
Erik Thomsen 2050 1200 1750 5000
Niels M. Jørgensen 1050 2450 1000 4500
Kristian Jørgensen 1050 2050 1300 4400
Erik Nørregaard 2150 1250 900 4300
Kjartan Kollstein 1600 900 1600 4100
Jutta Nielsen 1750 200 1550 3500
Elsa B. Stefensdottir 1300 1000 1150 3450
Else Marie Nielsen 1600 650 1100 3350
Grethe Dohm 600 1050 1300 2950
 
 
 
 
Torsdag d. 22 november
 
 
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Marni Zachariassen 1900 2100 2600 6600
Elsa B. Stefensdottir 1400 2650 2300 6350
Erik Thomsen 850 2200 2900 5950
Grethe Dohm 1850 1850 2250 5950
Arne Christensen 2200 2000 1500 5700
Bent Pedersen 2250 2250 950 5450
Else Marie Nielsen 2600 1100 1350 5050
Bjarne Hald Sørensen 2550 750 1150 4450
Kristian Jørgensen 1500 1000 1250 3750
Erik Nørregaard 1150 1300 1100 3550
Bjarne Jepsen 1300 1350 650 3300
Karsten Nielsen 400 1600 1150 3150
Jutta Nielsen 850 1400 300 2550
Oddvør Kollstein 200 450 1250 1900
Kjartan Kollstein 1600 -800 700 1500
 
 
 
Torsdag d. 8 november
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Bent Pedersen 1550 2950 2950 7450
Arne Christensen 3100 2300 1550 6950
Edith Møller 2900 1900 1700 6500
Kjartan Kollstein 2950 1700 1500 6150
Erik Thomsen 1950 750 3050 5750
Jutta Nielsen 1200 1700 1000 3900
Marni Zachariassen 1350 950 1050 3350
Bjarne Hald Sørensen 650 1550 1150 3350
Grethe Dohm 1700 250 1350 3300
Karsten Nielsen 500 800 1500 2800
Else Marie Nielsen 800 1600 50 2450
Bjarne Jepsen 500 1200 400 2100
Kristian Jørgensen 350 0 1700 2050
Oddvør Kollstein 1750 400 -550 1600
 
 
 
Torsdag d. 25 oktober
 
 
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Erik Thomsen 1900 3700 1650 7250
Karsten Nielsen 1550 2450 2150 6150
Oddvør Kollstein 1750 2850 950 5550
Niels M. Jørgensen 1000 2700 1850 5550
Bent Pedersen 3200 1550 750 5500
Elsa B. Stefensdottir 2150 950 2200 5300
Bjarne Jepsen 1650 2900 650 5200
Kristian Jørgensen 1500 1050 2050 4600
Grethe Dohm 1650 1200 1500 4350
Bjarne Hald Sørensen 1050 1900 1300 4250
Kjartan Kollstein 1250 450 2100 3800
Arne Christensen 1000 1900 700 3600
Jan Zachariassen 1100 1250 1150 3500
Marni Zachariassen 1800 1100 500 3400
Else Marie Nielsen 1550 950 900 3400
Jutta Nielsen 500 700 1300 2500
 
 
 
 
Torsdag d. 11 oktober
 
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Edith Møller 2950 1950 1650 6550
Arne Christensen 2250 2100 1750 6100
Erik Thomsen 1100 1500 2950 5550
Bent Pedersen 1650 1400 2050 5100
Elsa B. Stefensdottir 2200 850 1950 5000
Oddvør Kollstein 2250 1950 550 4750
Karsten Nielsen 2050 1100 1300 4450
Grethe Dohm 1450 1200 1800 4450
Kristian Jørgensen 1450 1200 1600 4250
Else Marie Nielsen 950 1050 2050 4050
Bjarne Jepsen 1150 1850 900 3900
Kjartan Kollstein 1850 500 1400 3750
Birgit Ekildsen 1600 1100 800 3500
Jutta Nielsen 500 1100 1650 3250
Bjarne Hald Sørensen 1250 1250 700 3200
Marni Zachariassen 400 1150 1300 2850
Niels M. Jørgensen 1000 300 1400 2700
Jan Zachariassen -50 1250 700 1900
 
 
 
 
Torsdag d. 27 september
 
 
 
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Erik Nørregaard 2900 1650 1350 5900
Oddvør Kollstein 1700 1250 2900 5850
Bjarne Jepsen 950 2450 2000 5400
Bent Pedersen 1850 2400 1000 5250
Edith Møller 1950 1900 1350 5200
Else Marie Nielsen 2750 900 1050 4700
Erik Thomsen 1050 1200 1950 4200
Niels M. Jørgensen 2100 750 1350 4200
Arne Christensen 1800 1750 400 3950
Grethe Dohm 2250 400 1250 3900
Karsten Nielsen -400 1250 2850 3700
Bjarne Hald Sørensen 1300 950 1400 3650
Marni Zachariassen 750 850 1450 3050
Kjartan Kollstein 1150 850 0 2000
 
 
 
 
 
Torsdag d. 13 september
 
 
 
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Arne Christensen 2800 2100 1150 6050
Grethe Dohm 1600 2200 1950 5750
Kjartan Kollstein 1350 750 3400 5500
Bent Pedersen 1850 1550 1850 5250
Bjarne Hald Sørensen 1400 1750 1750 4900
Bjarne Jepsen 1750 1900 1000 4650
Edith Møller 1550 1500 1550 4600
Karsten Nielsen 2050 1050 1450 4550
John Nielsen 850 2050 850 3750
Jan Zachariassen 2050 900 800 3750
Marni Zachariassen 1450 1050 1050 3550
Erik Nørregaard 1150 1150 1100 3400
Elsa B. Stefensdottir 1100 1500 700 3300
Kristian Jørgensen 550 1850 800 3200
Erik Thomsen 350 200 2250 2800
Oddvør Kollstein -500 2100 700 2300
Else Marie Nielsen 850 950 400 2200
 
 
 
 
 
Torsdag d. 30 august
 
 
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Kristian Jørgensen 1550 2700 1950 6200
Bjarne Jepsen 1650 2250 1950 5850
Bent Pedersen 1900 1850 2000 5750
Grethe Dohm 2800 1050 1800 5650
Marni Zachariassen 1450 1950 2200 5600
Erik Thomsen 950 1250 2950 5150
Else Marie Nielsen 1200 2350 1450 5000
Arne Christensen 1700 1500 1400 4600
Oddvør Kollstein 1900 1600 600 4100
Niels M. Jørgensen 1300 1450 1300 4050
Kjartan Kollstein 1200 950 1800 3950
Elsa B. Stefensdottir 800 1000 2050 3850
John Nielsen 2250 1300 -50 3500
Edith Møller 850 1250 1150 3250
Jan Zachariassen 250 1300 600 2150
Karsten Nielsen 350 1150 500 2000
 
 
 
 
 
Torsdag d.16 august
 
 
 
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Bent Pedersen 1650 2000 1200 4850
Erik Thomsen 2000 1400 1350 4750
Arne Christensen 1250 1050 2400 4700
Niels M. Jørgensen 1150 1900 1600 4650
Oddvør Kollstein 750 2700 1150 4600
Edith Møller 2300 400 1100 3800
John Nielsen 1450 1950 -200 3200
Bjarne Hald Sørensen 900 1050 900 2850
Karsten Nielsen 150 1050 1500 2700
 
 
 
 
 
Torsdag d.7 juni
 
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Erik Thomsen 2200 2300   4500
Kjartan Kollstein 1700 2650   4350
Grethe Dohm 2800 1200   4000
Else Marie Nielsen 1850 1900   3750
Flemming Kjeldsen 2000 1300   3300
Karsten Nielsen 2000 1050   3050
Oddvør Kollstein 300 2400   2700
Arne Christensen 600 2050   2650
Hermundur Z 1450 1200   2650
Bjarne Jepsen 1300 1300   2600
John Nielsen 600 2000   2600
Bjarne Hald Sørensen 1850 650   2500
Kristian Jørgensen 1200 1150   2350
Edith Møller 1350 900   2250
Elsa B. Stefensdottir 1150 550   1700
Marni Zachariassen 700 0   700
 
 
 
 
Torsdag d. 24 maj
 
 
 
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Grethe Dohm 3050 1950 3100 8100
Arne Christensen 2000 2050 2450 6500
Bent Pedersen 1700 1700 2050 5450
Kjartan Kollstein 2450 1250 1700 5400
Erik Thomsen 2000 1750 1250 5000
Niels M. Jørgensen 1750 1650 1350 4750
Bjarne Jepsen 1900 650 1950 4500
Else Marie Nielsen 1350 800 1900 4050
Karsten Nielsen 850 1250 1650 3750
Edith Møller 1700 1300 700 3700
John Nielsen 1000 1050 1650 3700
Bjarne Hald Sørensen 950 1500 600 3050
Elsa B. Stefensdottir 1250 -200 1650 2700
Kristian Jørgensen 2000 1200 -500 2700
 
 
 
 
 
 
Onsdag d. 9 maj
 
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Erik Thomsen 2700 2200 2500 7400
Edith Møller 2600 1500 1700 5800
Grethe Dohm 2700 1550 1400 5650
Kristian Jørgensen 1750 2400 1100 5250
Bent Pedersen 2650 1350 1000 5000
Bjarne Hald Sørensen 2700 900 1350 4950
Else Marie Nielsen 2650 1000 1050 4700
Oddvør Kollstein 1900 1500 300 3700
Arne Christensen 1650 1350 550 3550
Elsa B. Stefensdottir 1250 600 1550 3400
Kjartan Kollstein 1350 550 950 2850
Karsten Nielsen 800 1700 -50 2450
 
 
 
 
 
 
Torsdag d. 26 april
 
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Karsten Nielsen 2200 3750 2400 8350
Erik Thomsen 1500 3200 2250 6950
Kristian Jørgensen 2400 2100 1100 5600
Oddvør Kollstein 2200 1850 1150 5200
Arne Christensen 2200 2000 950 5150
Bent Pedersen 1250 2050 1650 4950
Bjarne Jepsen 1650 2550 750 4950
Else Marie Nielsen 1000 1000 2600 4600
Marni Zachariassen 2000 1100 700 3800
Elsa B. Stefensdottir 1200 1750 800 3750
Edith Møller 1350 1300 1050 3700
Bjarne Hald Sørensen 1300 1350 600 3250
Niels M. Jørgensen -350 1400 1450 2500
Kjartan Kollstein 1400 400 -350 1450
 
 
 
Torsdag d. 12 april
 
 
 
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Bjarne Hald Sørensen 2350 2100 2000 6450
Oddvør Kollstein 1300 2300 1800 5400
Kjartan Kollstein 1750 2100 1450 5300
Arne Christensen 1700 1700 1850 5250
Bent Pedersen 1100 2450 1600 5150
Kristian Jørgensen 1600 1050 2500 5150
Marni Zachariassen 1550 1800 1800 5150
Else Marie Nielsen 1950 1250 1700 4900
Niels M. Jørgensen 1650 2250 900 4800
Karsten Nielsen 1900 1700 200 3800
Elsa B. Stefensdottir 1350 300 1700 3350
Majbritt Kähler 500 1900 800 3200
Erik Thomsen 1400 800 700 2900
Johnannes Kähler 1000 1200 600 2800
Edith Møller 1000 1100 600 2700
Bjarne Jepsen 400 1000 900 2300
 
 
 
 
 
 
Onsdag d. 28. marts
 
 
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Erik Thomsen 1700 2350 2900 6950
Birgit Ekildsen 2350 2400 2200 6950
Grethe Dohm 1850 2650 1800 6300
Arne Christensen 1250 2300 1500 5050
Elsa B. Stefensdottir 500 2450 1900 4850
Bjarne Hald Sørensen 1450 1150 2200 4800
Karsten Nielsen 1850 1250 1650 4750
Bent Pedersen 2100 1350 1300 4750
Kristian Jørgensen 600 1650 1700 3950
Bjarne Jepsen 1300 1450 750 3500
Kjartan Kollstein 1350 50 1750 3150
Erik Nørregaard 1350 1350 450 3150
Marni Zachariassen 1150 900 850 2900
Oddvør Kollstein 1150 350 1150 2650
Else Marie Nielsen 600 1000 950 2550
Edith Møller 250 1150 400 1800
 
 
 
 
Torsdag d. 15 marts
 
 
 
Navn 1 rund 2 rund 3 rund  i alt
Karsten Nielsen 2350 1750 2650 6750
Bent Pedersen 2050 3000 1450 6500
Elsa B. Stefensdottir 1200 1550 3600 6350
Grethe Dohm 900 3100 2000 6000
Erik Thomsen 2100 800 2900 5800
Kjartan Kollstein 2400 2000 1100 5500
Arne Christensen 1850 1700 1600 5150
Niels M. Jørgensen 1450 550 3100 5100
Marni Zachariassen 1450 1550 1400 4400
Kristian Jørgensen 700 1000 2350 4050
John Nielsen 300 2050 600 2950
Bjarne Hald Sørensen 1000 1100 300 2400
Edith Møller 800 1500 0 2300
Oddvør Kollstein 1750 950 -600 2100
 
Fredericia Tegnsprogsforening | CVR: 28 73 27 16 | Egeskovvej 3, 7000 Fredericia